Istanbul - TURKEY
www.aswagroup.com.tr

HAKKIMIZDA

ASWA Group Danışmanlık A.Ş. Türkiye, Ukrayna, Tanzanya, Fil Dişi Sahilleri, Kazakistan, Avusturalya dahil 30 ülkede direkt ve dolaylı olarak danışmanlık hizmetleri ve analitik çözümler sunmaktadır.

Ana iş kollarımız:

  • Akıllı Şehir Geliştirme Projeleri ve Uygulamaları
  • Teknoloji Geliştirme ve İnovasyon Uygulamaları,
  • Ulaşım Planlama ve Trafik Mühendisliği,
  • Trafik tahmin, Havalimanı Planlama ve Geliştirme, Uçuş Hatları Planlama,
  • Yurtiçi ve Uluslararası Yatırım Danışmanlığı, Pazar Araştırma ve Geliştirme, Ürün Geliştirme

 

Şirket, bireysel yatırımcılar, inşaat şirketleri, yurtiçi ve yurtdışı yatırımcılar, varlık yöneticileri, havaalanı işletmecileri ve eyalet yetkilileri için kapsamlı bir ürün ve hizmetler dizisi sunmaktadır.

ASWA Group ayrıca, hükümetlere, Doğrudan Yatırımları (DYY) ve ekonomik kalkınma stratejilerini ve daha fazla yatırım çekmek için yaptıkları teşvik politikalarını düzenlemeye, rekabet güçlerini arttırmaya ve geliştirmeye destek verir. Küresel iş ortaklarımız ve çok disiplinli yaklaşımımızla, müşterilerimize entegre bir ürün ve hizmet paketiyle yardımcı oluruz.

İş felsefemiz, küresel ticaret bölgelerinin rekabet gücünü değerlendiren ve değerlendirecek ve teşvik potansiyellerini en iyi duruma getiren şirketler ve kamu kurumları için akıllı ve verimli çözümlerle özel danışmanlık hizmetleri sunmaktır..

İş olanakları ve kariyer >>